SMS ZPRP II Kielce – Luxiona AZS UMCS Lublin 37-27

Na pierwszoligowe parkiety powrócili szczypiorniści Luxiony AZS UMCS Lublin, ale nie był to udany powrót. Na wyjeździe dotkliwie ulegli drugiej drużynie SMS-u ZPRP Kielce 27-37. Problemy lublinian ze skutecznością były widoczne od pierwszych minut, gdyż po ośmiu minutach gry przegrywali 1-5. To rywale dyktowali warunki i skutecznie trzymali akademików na dystans. Druga połowa rozpoczęła się od stanu 14-9, a wtedy serię pięciu trafień z rzędu zanotowali miejscowi (19-9). Tej różnicy lublinianie nie zdołali już odrobić, a porażka oznacza, że nadal zajmują jedenastą pozycję w tabeli.

SMS ZPRP II Kielce – Luxiona AZS UMCS Lublin 37-27 (14-9)
Luxiona: K. Janicki (6), Daniel (5), Gałaszkiewicz (4), Rycerz (4), Maciąg (3), Abramowicz (3), Dziemiach (2), Pergoł, Stachowicz, D. Janicki, Flont, Batyra, Pytka.