Polski Cukier Start Lublin – Anwil Włocławek 70:81

Drużyna Polskiego Cukru Startu Lublin uległa Anwilowi Włocławek w meczu 25. kolejki obecnego sezonu. Dla podopiecznych trenera Artura Gronka była to szósta domowa porażka w trwających rozgrywkach Energa Basket Ligi.

Po pierwszej kwarcie na tablicy wyników widniał remis 22:22. Do przerwy obie strony postawiły przede wszystkim na ofensywną grę i toczyły zaciętą rywalizację. Po 20 minutach goście mieli cztery punkty przewagi.

Po zmianie stron ekipa z województwa kujawsko-pomorskiego odskoczyła punktowo i do końca spotkania kontrolowała przebieg wydarzeń na parkiecie. Dzięki temu nadal liczy się w walce o awans do fazy play-off.

Polski Cukier Start Lublin – Anwil Włocławek 70:81 (22:22, 14:18, 18:30, 16:11)

Polski Cukier Start: DeVoe 17, Griciunas 13, Cavars 12, Melvin 10, Smith 9, Dziemba 6, Pelczar 3, Młynarski, Krasuski

Anwil: Greene 24, Łączyński 14, Sanders 10, Sobin 8, Moore 7, Petrasek 6, Nowakowski 5, Williams 4, Bojanowski 3, Słupiński, Dawdo, Łazarski

Sędziowali: Michał Chrakowiecki, Damian Ottenburger, Krzysztof Tuński

Źródło: Start Lublin