Derby Lublina dla Motoru

Podczas derbowego spotkania Motor nie miał najmniejszych problemów z pokonaniem Lublinianki. Żółto- biało-niebiescy wygrali pewnie 0:3.

Na otwarcie wyniku nie trzeba było czekać zbyt długo. Już w 16 minucie po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu gry piłkę w siatce umieścił Artur Gieraga. Następnie piłkarze walczyli głównie w środkowej części pola i nie zapuszczali się w pole karne przeciwnika. Spotkanie zaczęło się rozkręcać po 15 minutach drugiej odsłony. Najpierw swoją szansę na wyrównanie miała Lublinianka, a później z większą skutecznością zaatakował Motor, który w 67. minucie mógł cieszyć się z podwyższenia wyniku na 2:0. Spotkanie definitywnie zamknął Gieraga, który na minutę przed końcem regulaminowego czasu pewnie wykorzystał rzut karny, podyktowany za zagranie ręką jednego z graczy Lublinianki.

Lublinianka – Motor Lublin 0:3 (0:1)