WKS Śląsk Wrocław – Luxiona AZS UMCS Lublin 7-1

Dotkliwej porażki zaznali pierwszoligowi futsaliści Luxiony AZS UMCS Lublin, którzy na wyjeździe ulegli 1-7 WKS-owi Śląsk Wrocław.

Akademicy dzielnie stawiali opór rywalom z Wrocławia i po 13 minutach spotkania zaledwie raz wyciągali piłkę z siatki. Miejscowi jednak na dobre złamali lubelską defensywę i w pierwszej połowie wyprowadzili jeszcze dwa skuteczne ciosy (3-0). Na bramkę Luxiony musieliśmy poczekać do drugiej połowy, a gola kontaktowego zdobył Paweł Szymonek. Nie odmieniło to jednak losów spotkania i popularne “Dziki” znów zeszły z parkietu pokonane. Na pierwsze ligowe punkty przyjdzie nam jeszcze poczekać, a obecnie akademicy zajmują 12. miejsce w tabeli.

WKS Śląsk Wrocław – Luxiona AZS UMCS Lublin 7-1 (3-0)
Luxiona: Szymonek (gol), Wojtaszek (asysta), Brzeziński, Mietlicki, Ławicki, Sekrecki, Rogala, Dajos, Szewczyk.

Źródło: AZS UMCS Lublin