Start II Lublin – UKS Trójce Żyrardów 46:75 (15:16, 5:19, 7:17, 19:23)

Start II Lublin rozpoczął sezon w grupie B rozgrywek II ligi. W pierwszym spotkaniu podopieczni trenera Łukasza Jagody ulegli na własnym parkiecie UKS Trójce Żyrardów.

Pierwsza kwarta była zacięta i wyrównana. W drugiej nasze rezerwy zaczęły mieć problem ze skutecznością, przez co do przerwy rywale prowadzili 35:20. Po zmianie stron goście powiększyli przewagę i kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku. Dzięki temu sięgnęli po zasłużone zwycięstwo.

Start: Kępka 20, Turewicz 12, Świtacz 6, Skiba 3, Szalak 3, Wnuk 2, Beczek, Rasiński, Aftyka

UKS: Uliczka 13, Lewandowski 12, Gąsiński 12, Śnieg 12, Koźluk 11, Orębski 8, Nesterowicz 4, Zubakhin 3, Firlej, Charabet

Źródło: Start Lublin