TBV Start Lublin – BM Slam Stal 57:70

TBV Start Lublin zmierzył się na własnym obiekcie z BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski. Niestety Lublinianie zanotowali drugą już porażkę z drużyną z Ostrowa w tym sezonie.

Pierwsze dwie kwart były niezwykle wyrównane. Po zakończeniu pierwszej połowy koszykarze Startu schodzili z boiska z trzypunktową przewagą. W trzeciej odsłonie zarysowała się wyraźna przewaga gości. Zawodnicy lubelskiego klubu byli bardzo nieskuteczni w ataku, co spowodowało budowanie przewagi punktowej Stali. W ostatniej kwarcie, mimo wielkiego zaangażowania, Startowi Lublin nie udało się odrobić strat i wywalczyć korzystnego wyniku na własnej hali. Czerwono-czarni ulegli przyjezdnym.

TBV Start Lublin – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 57:70 (15:16, 19:15, 8:18, 15:21)