Sparing: Motor Lublin – Wisła Sandomierz 2:1

W sobotnim meczu kontrolnym zespół Motoru pokonał na bocznym boisku Areny Lublin drużynę Wisły Sandomierz 2:1.

Na pierwszą bramkę kibice zgromadzeni na boisku treningowym lubelskiej Areny czekać musieli do 57. minuty spotkania, kiedy to Tomasz Brzyski pewnie wykorzystał jedenastkę podyktowaną za faul na Kamilu Poźniaku. Goście odpowiedzieli w 76. minucie strzelając gola bezpośrednio z rzutu wolnego. Na dwie minuty przed końcowym gwizdkiem sędziego futbolówkę w siatce bramki Wisły Sandomierz umieścił Dawid Pożak. Asystę przy tym trafieniu zaliczył Marcin Michota.

Sparing | 23.02.2019, godz. 11:00, boczne boisko Areny Lublin
Motor Lublin – Wisła Sandomierz 2:1 (0:0)
Tomasz Brzyski 57′ (k.), Dawid Pożak 88′ – Damian Nogaj 76′
Motor: Łakota (46′ Olszewski) – Pajnowski (79′ Pożak), Ranko, Waleńcik (72′ R. Majewski), Wołos (46′ Cichocki), Brzyski, Gałecki, Poźniak (72′ Sz. Kamiński), Bonin (77′ Rak), Nowak (60′ Michota), M. Majewski (60′ Paluch)

Źródło: Motor Lublin (fot. Motor Lublin)