Sparing: Hetman Zamość – Motor Lublin 0:2

W rozegranym w Zamościu meczu kontrolnym zespół Motoru Lublin pokonał miejscową drużynę IV-ligowego Hetmana 2:0.

Pierwszy gol dla żółto-biało-niebieskich padł w 58. minucie spotkania. Piłkę po dośrodkowaniu Tomasza Brzyskiego w siatce bramki Hetmana Zamość umieścił zamykający akcję Marcin Michota. Drugie trafienie to zasługa Michała Palucha, który wykorzystał prostopadłe podanie od Szymona Kamińskiego z głębi pola. Była to już siódma bramka 25-letniego napastnika Motoru w zimowym okresie przygotowawczym.

Hetman Zamość – Motor Lublin 0:2 (0:0)
Marcin Michota 58′, Michał Paluch 66′

Motor (I połowa): Olszewski – Pajnowski, Waleńcik, Ranko, Cichocki, Brzyski, Gałecki, Poźniak, Bonin, Nowak, M. Majewski

Motor (II połowa): Łakota – Brzyski (66′ Pajnowski), Ranko (63′ R. Majewski), Waleńcik, Wołos, Pożak, Cichocki (63′ Sz. Kamiński), Poźniak (66′ Buczek), Michota, Rak, Paluch

Źródło: Motor Lublin (fot. Motor Lublin)