Sandecja Nowy Sącz – Motor Lublin 4:2 (1:0)

W pierwszym letnim sparingu przed sezonem 2022/23 drużyna Motoru Lublin przegrała z pierwszoligową Sandecją Nowy Sącz. W meczu rozgrywanym w Sanoku padło aż sześć bramek.

Po pierwszej połowie Sandecja prowadzili 1:0. W 4. minucie gry wynik spotkania otworzył Jakub Wróbel. Po zmianie stron bramkarze musieli wyjmować piłkę z siatki częściej. Ostatecznie Sandecja wygrała 4:2. Na listę strzelców dla Motoru wpisali się testowany środkowy obrońca oraz Piotr Ceglarz.

W niedzielę żółto-biało-niebieskich czeka kolejny sprawdzian. Tym razem podopieczni trenera Stanisława Szpyrki zmierzą się w Pruszkowie z tamtejszym Zniczem. Pierwszy gwizdek zaplanowano na godzinę 17:00.

Bramki: Wróbel 4, Walski 52 (z rzutu karnego), zawodnik testowany 53, zawodnik testowany 84 – zawodnik testowany 80, Ceglarz 87

Motor: (I połowa) Zawodnik testowany I – Najemski, Zawodnik testowany II, Rozmus, R. Król, Zawodnik testowany III, Zawodnik testowany IV, Wójcik, Staszak, Firlej, Żebrakowski. (II połowa) Lach – Cichocki, Zbiciak, Zawodnik testowany V (Zawodnik testowany VI), Król, Zawodnik testowany II, Ceglarz, Michota (67 Wójcik), Moskwik, Firlej (67 Żebrakowski, 74 testowany IV), Sędzikowski