Postrzelali w Wieliczce, MKF Solne Miasto Wieliczka – AZS UMCS Lublin 8:4

Aż 12 bramek zostało strzelonych w meczu MKF Solne Miasto Wieliczka z AZS UMCS Lublin. Niestety, Dziki przegrały 4:8. W pierwszej połowie gospodarze zdeklasowali lubelski zespół. Szybko wyszli na powadzenie za sprawą Adriana Patera, który w 3 min pokonał Łukasza Rzedzickiego, a po siedmiu minutach wygrywali już 3:0. Wynik do przerwy – 5:0 – nie pozostawiał akademikom złudzeń.

W drugiej połowie lublinianie grali na większym luzie. Zdobyli cztery bramki i wygrali tę część gry 4:3. W całym spotkaniu zdecydowanie lepsi byli jednak rywale.

MKF Solne Miasto Wieliczka – AZS UMCS Lublin 8:4 (5:0)

Bramki: Pater (3, 16), Cebula (6), Lipecki (7, 25), Jeleń (13), Bieda (34, 39) – Boniaszczuk (27, 33), Fularski (32), Zgierski (33).

Lublin: Rzędzicki – Boniaszczuk, Fularski, Ławicki, Mietlicki, Drzewiecki, Gawron, Zgierski, Tarkowski