Podlasie Biała Podlaska – Motor Lublin 0:0

W derbowym spotkaniu Motor zremisował na wyjeździe z Podlasiem Biała Podlaska 0:0.

W pierwszej połowie niewielką przewagę miała ekipa gości. Najgroźniejszymi sytuacjami bramkowymi Motoru Były strzały z dystansu – żaden jednak nie znalazł drogi do bramki Podlasia. Na przerwę obie drużyny schodziły przy bezbramkowym remisie.

W drugiej odsłonie groźniejsze ataki przeprowadzali gospodarze, ale Motor nienagannie prezentował się w defensywie, przez co uchronił się od straty bramki. Żółto-biało-niebiescy również nie znaleźli sposobu na pokonanie bramkarza Podlasia – stąd mecz zakończył się bezbramkowym remisem.