Pływacy AZS UMCS Lublin zdobyli 7 medali podczas sobotnich zawodów w Zagrzebiu

Podczas międzynarodowych zawodów Golden Bear w Zagrzebiu zawodnicy AZS UMCS Lublin zdobyli 7 z 11 medali wywalczonych przez reprezentantów Polski.

Sobota okazała się niezwykle udana dla pływaków z AZS UMCS Lublin. Reprezentanci Polski zdobyli aż 7 medali. Paula Żukowska nie miała sobie równych na dystansie 200 metrów, gdzie dwukrotnie stawała na najwyższym stopniu podium, startując w stylu dowolnym i zmiennym. Daniela Georges powiększyła z kolei dorobek medalowy o złoto w stylu grzbietowym na 50 m i brąz w kraulu również na dystans 50 m. Brązowy medal wywalczyli również: Kacper Klich w stylu dowolnym na 100 m, Marcin Stolarski w stylu klasycznym na 100 m oraz Ewa Osiniak w stylu dowolnym na 200 m.