Olimpia Elbląg – Motor Lublin 1:1 (1:1)

Drużyna Motoru zremisowała w ostatnim meczu pierwszej części sezonu z Olimpią Elbląg. Wyjazdowe spotkanie 19. kolejki zakończyło się wynikiem 1:1.

W początkowych fragmentach groźniejsze sytuacje bramkowe stworzyli “Motorowcy”, lecz to gospodarze objęli prowadzenie w 10. minucie gry. Na listę strzelców wpisał się wówczas Aron Stasiak, który wykończył kontrę zespołu Olimpii. Na przerwę schodziliśmy jednak przy remisie. Wyrównującego gola do szatni zdobył bowiem Rafał Król, dla którego była to druga bramka w trakcie trwającego tygodnia. Po zmianie stron wynik nie uległ zmianie i ostatecznie żółto-biało-niebieskie drużyny podzieliły się punktami. Rezultat 1:1 padł po raz drugi w konfrontacji Motoru z elblążanami w obecnym sezonie.

Bramki: Stasiak 10 – R. Król 44

Olimpia: Witan – Sarnowski, Wojtyra (75 Rajch), Senkevich, Kuczałek, Czernis, Jakubczyk (86 Wierzba), Stefaniak, Danilczyk, Piekarski, Stasiak (86 Branecki)

Motor: Budziłek – Wójcik (46 Staszak), Szarek, Najemski, Rudol, Gąsior (82 Reiman), R. Król, Rybicki (58 Wojtkowski), Ceglarz (62 Kusiński), Szuta (46 Kahsay), Kosior

Żółte kartki: Jakubczyk, Piekarski – Najemski

Czerwona kartka: trener Mateusz Stolarski (82. min – za dyskusję z arbitrem)

Sędziował: Radosław Trochimiuk (Przasnysz)