Motor zremisował z Pogonią Siedlce. Są pierwsze transfery

Motor ma za sobą kolejny, pozytywny sprawdzian. W środę drużyna z Lublina zremisowała z pierwszoligową Pogonią Siedlce 2:2. Powoli kształtuje się też kadra trenera Dominika Nowaka

Szkoleniowiec Motoru, w środę oglądał w akcji kilku testowanych graczy. Na środku obrony obok najnowszego nabytku „żółto-biało-niebieskich” Artura Gieragi zagrał Remigiusz Szywacz z Wisły Kraków. 19-letni obrońca w dwóch ostatnich sezonach występował w trzecioligowych rezerwach „Białej Gwiazdy”.

„Motorowcy” zdecydowanie lepiej zagrali przed przerwą. Mimo, że już w pierwszej minucie stracili gola, to jeszcze przed przerwą potrafili zdobyć wyrównującego gola. Najpierw strzał na bramkę zamienił Tomasz Tymosiak, a później do siatki trafił Wojczuk. Po przerwie, kiedy na murawę wybiegło sporo młodzieży gospodarze mieli problemy z przedostaniem się pod bramką Pogoni. W końcówce sami stracili też gola.

Motor Lublin – Pogoń Siedlce 2:2 (2:1)

Bramki: Tymosiak (38), Wojczuk (41) – Ogrodnik (1), Duda (73).

Motor: Żukowski (46 Zagórski) – Falisiewicz (46 Świech), Szywacz (46 Karwan), Gieraga (46 Kosiarczyk), Dykij (46 Prusinowski), Stachyra (46 Kamiński), Piekarski (46 Michota), Tymosiak (46 Król), Gregorek (46 Kamiński), Wojczuk (46 Myśliwiecki), Wolski (46 Mroczek).