Motor wygrał sparing z Górnikiem Łęczna 4:2

Motor okazał się lepszy od drużyny, która zanotowała psadek z ekstraklasy. Mimo remisu do przerwy, ale po zmianie stron Motor strzelił trzy bramki i wygrał 4:2.

Motor Lublin – Górnik Łęczna 4:2 (1:1)

Bramki: Dzięgielewski (21), Majkowski (50-karny), Szkatuła (76, 87) – Pitry (27), Bartosz Kaszubowski (90)

Motor I połowa: Otczenaszenko – Słotwiński, Gieraga, Budzyński, Tadrowski, Dzięgielewski, Cholerzyński, zawodnik testowany, Kaczmarek, Oziemczuk, Nowak. II połowa: Socha –Szkatuła, Kursa, zawodnik testowany, Budzyński, Majkowski, Tymosiak, Kamiński, Michota, Tkaczuk (62 zawodnik testowany, 75 Oziemczuk), Kozban.

Górnik I połowa: Prusak – Pitry, Pruchnik, Kasperkiewicz, Jarecki, Sasin, Tymiński, Szysz, Bonin, Hiszpański Chałas. II połowa: Smug oraz 10 zawodników testowanych.

Sędziował: Paweł Gil.