Motor Lublin – Wisła Puławy 3:1

W środowym meczu 23. kolejki III ligi gr. IV zespół Motoru pokonał na Arenie Lublin drużynę Wisły Puławy 3:1.

Pierwsza bramka padła w 7. minucie spotkania. Po dośrodkowaniu Tomasza Brzyskiego z rzutu rożnego gola strzałem głową zdobył Bartosz Waleńcik. Dwadzieścia minut później było już 2:0. Podanie piętką od Mateusza Majewskiego na bramkę zamienił Konrad Nowak.

W 59. minucie spotkania w polu karnym Motoru faulowany był Łukasz Kasprzycki, który minutę później wpisał się na listę strzelców celnie wykonując rzut karny. W 73. minucie padł trzeci gol dla Motoru. Bramkę po dośrodkowaniu Tomasza Brzyskiego z rzutu rożnego zdobył Mateusz Majewski.

Motor Lublin – Wisła Puławy 3:1 (2:0)
Bartosz Waleńcik 7′, Konrad Nowak 28′, Mateusz Majewski 73′ – Łukasz Kacprzycki 59′ (k.)

Motor: Olszewski – Cichocki, Ranko (22′ Michota), Waleńcik, Pajnowski (43′ Sz. Kamiński), Bonin, Gałecki, Poźniak (88′ Pożak), Brzyski (86′ Wołos), Nowak (76′ Paluch), M. Majewski
Wisła: Socha – Barański (46′ Król), Pielach, Poznański, Litwiniuk, Zuber, Maksymiuk, Kacprzycki, Supryn (46′ Kobiałka), Chudyba (78′ Zmorzyński), Stanisławski (78′ Żelisko)

Żółte kartki: Gałecki (Motor) – Litwiniuk (Wisła)
Sędziował: Michał Górka (Tarnów)