Motor Lublin – Siarka Tarnobrzeg 1:3 (0:2)

Motor Lublin w trakcie przygotowań do rundy wiosennej eWinnej II ligi piłkarskiej przegrała w meczu towarzyskim z trzecioligową Siarką Tarnobrzeg 1:3. Po porażce piłkarze i sztab lubelskiej drużyny wyjechali na obóz treningowy do Uniejowa.

Bramki: Kafel (58) – Agudo (14), Bałdyga (43), Mróz (54).

Motor, I połowa: Madejski – Wójcik, Zbiciak, Cichocki, Moskwik, Świeciński, Swędrowski, Kołbon, Sędzikowski, Ceglarz, Firlej. II połowa: Kiełpin – Michota, Zbiciak, Król, Rozmus, Kusiński, Kafel, Bednarczyk, Wójcik, Kosecki, Polak.

Siarka, I połowa: Pietryga – Gessner, Stefanik, Józefiak, Sułkowski, Tyl, Kaliniec, Kwaśniewski, Jacenko, Agudo, Bałdyga. II połowa: Pietryga – Bieniarz, Duda, Jasiński, Skrzypek, Zmarzlik, Janeczko, Stańczyk, Krempa, Mróz, Miszczuk.