Motor Lublin – Orlęta Radzyń Podlaski 4:2 (2:0)

Motor Lublin po dobrej grze wygrał z Orlęta Radzyń Podlaski. Kibice na Arenie Lublin ujrzeli aż sześć trafień. Mecz zakończył sie rezultatem 4:2. Jest to już ósmy mecz z rzędu, w którym lublinianie nie przegrali.

Lublinianie prowadzenie objęli już w 9 min kiedy to mocnym strzałem zza pola karnego bramkarza rywali pokonał Piotr Piekarski. Przed przerwą żółto-biało-niebiescy zdobyli kolejnego gola i do szatni schodzili przy wyniku 2:0.

Początek drugiej połowy nie zwiastował tak emocjonującej końcówki. W doliczonym czasie gry piłkarze przypomnieli sobie o zdobywaniu bramek. W ciągu paru minut zobaczyliśmy ich aż trzy, a spotkanie zakończyło się rezultatem 4:2.