MKS Selgros Lublin – KPR Jelenia Góra 40:27

MKS Selgros Lublin rozgromił KPR Jelenia Góra 40:27. Bohaterką gospodyń została Iwona Niedźwiedź, która rzuciła 12 bramek

Lublinianki były zdecydowanymi faworytkami sobotniego meczu i już w pierwszych minutach pokazały, że w pełni zasługują na to określenie. Po dziewięciu minutach wygrywały już 8:3, a trenerka zespołu gości wzięła pierwszą przerwę na żądanie. Niewiele to jednak pomogło, bo KPR nie zdołał złapać kontaktu do MKS, przegrywając pierwszą połowę 11:19.

Po przerwie mistrzynie Polski podtrzymały świetną skuteczność. Błyszczała Iwona Niedźwiedź, która rzuciła 12 razy. Ekipa z Jeleniej Góry nie miała szans na korzystny wynik i przegrała całe spotkanie 27:40.

MKS Selgros Lublin – KPR Jelenia Góra 40:27 (19:11)

Lublin: Dzhukeva, Gawlik – Niedźwiedź 12, Bijan 9, Skrzyniarz 7, Charzyńska 5, Gęga 4, Rola 2, Kozimur 1, Szarawaga.

Jelenia Góra: Demiańczuk, Hoffman – Uzar 5, Grobelska 4, Michalak 4, Jasińska 3, Oreszczuk 3, Fijałkowska 2, Bilenia 2, Mączka 2, Nowicka 1, Tomczyk 1, Bielecka.

Sędziowali: A. Filipak i T. Filipiak.