Strona główna > Wydarzenia > LZPN ogłosił terminarz piłkarskiej IV ligi na sezon 2020/2021

LZPN ogłosił terminarz piłkarskiej IV ligi na sezon 2020/2021

LZPN ogłosił terminarz piłkarskiej IV ligi na sezon 2020/2021

Lubelski Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz IV ligi na sezon 2020/2021. Rozgrywki, które w tym sezonie toczyć się będą w dwóch grupach po dwanaście zespołów wystartujer już 1 sierpnia.

TERMINARZ IV LIGI, GRUPA I

1. kolejka (1-2 sierpnia)

Orlęta Łuków – Opolanin Opole Lubelskie

Start Krasnystaw – Górnik II Łęczna

Powiślak Końskowola – Lublinianka Lublin

Sparta Rejowiec Fabryczny – Huragan Międzyrzec Podlaski

Lutnia Piszczac – POM Iskra Piotrowice

Włodawianka Włodawa – Bizon Jeleniec

2. kolejka (8-9 sierpnia)

Opolanin – Bizon

POM – Włodawianka

Huragan – Lutnia

Lublinianka – Sparta

Górnik II – Powiślak

Orlęta – Start

3. kolejka (12 sierpnia)

Start – Opolanin

Powiślak – Orlęta

Sparta – Górnik II

Lutnia – Lublinianka

Włodawianka – Huragan

Bizon – POM

4. kolejka (15-16 sierpnia)

Opolanin – POM

Huragan – Bizon

Lublinianka – Włodawianka

Górnik II – Lutnia

Orlęta – Sparta

Start – Powiślak

5. kolejka (22-23 sierpnia)

Powiślak – Opolanin

Sparta – Start

Lutnia – Orlęta

Włodawianka – Górnik II

Bizon – Lublinianka

POM – Huragan

6. kolejka (29-30 sierpnia)

Opolanin – Huragan

Lublinianka – POM

Górnik II – Bizon

Orlęta – Włodawianka

Start – Lutnia

Powiślak – Sparta

7. kolejka (5-6 września)

Sparta – Opolanin

Lutnia – Powiślak

Włodawianka – Start

Bizon – Orlęta

POM – Górnik II

Huragan – Lublinianka

8. kolejka (12-13 września)

Opolanin – Lublinianka

Górnik II – Huragan

Orlęta – POM

Start – Bizon

Powiślak – Włodawianka

Sparta – Lutnia

9. kolejka (19-20 września)

Lutnia – Opolanin

Włodawianka – Sparta

Bizon – Powiślak

POM – Start

Huragan – Orlęta

Lublinianka – Górnik II

10. kolejka (26-27 września)

Opolanin – Górnik II

Orlęta – Lublinianka

Start – Huragan

Powiślak – POM

Sparta – Bizon

Lutnia – Włodawianka

11. kolejka (3-4 października)

Włodawianka – Opolanin

Bizon – Lutnia

POM – Sparta

Huragan – Powiślak

Lublinianka – Start

Górnik II – Orlęta

12. kolejka (10-11 października)

Opolanin – Orlęta

Górnik II – Start

Lublinianka – Powiślak

Huragan – Sparta

POM – Lutnia

Bizon – Włodawianka

13. kolejka (17-18 października)

Bizon – Opolanin

Włodawianka – POM

Lutnia – Huragan

Sparta – Lublinianka

Powiślak – Górnik II

Start – Orlęta

14. kolejka (24-25 października)

Opolanin – Start

Orlęta – Powiślak

Górnik II – Sparta

Lublinianka – Lutnia

Huragan – Włodawianka

POM – Bizon

15. kolejka (31 października – 1 listopada)

POM – Opolanin

Bizon – Huragan

Włodawianka – Lublinianka

Lutnia – Górnik II

Sparta – Orlęta

Powiślak – Start

16. kolejka (7-8 listopada)

Opolanin – Powiślak

Start – Sparta

Orlęta – Lutnia

Górnik II – Włodawianka

Lublinianka – Bizon

Huragan – POM

17. kolejka (11 listopada)

Huragan – Opolanin

POM – Lublinianka

Bizon – Górnik II

Włodawianka – Orlęta

Lutnia – Start

Sparta – Powiślak

18. kolejka (14-15 listopada)

Opolanin – Sparta

Powiślak – Lutnia

Start – Włodawianka

Orlęta – Bizon

Górnik II – POM

Lublinianka – Huragan

19. kolejka (21-22 listopada)

Lublinianka – Opolanin

Huragan – Górnik II

POM – Orlęta

Bizon – Start

Włodawianka – Powiślak

Lutnia – Sparta

20. kolejka (13-14 marca)

Opolanin – Lutnia

Sparta – Włodawianka

Powiślak – Bizon

Start – POM

Orlęta – Huragan

Górnik II – Lublinianka

21. kolejka (20-21 marca)

Górnik II – Opolanin

Lublinianka – Orlęta

Huragan – Start

POM – Powiślak

Bizon – Sparta

Włodawianka – Lutnia

22. kolejka (27-28 marca)

Opolanin – Włodawianka

Lutnia – Bizon

Sparta – POM

Powiślak – Huragan

Start – Lublinianka

Orlęta – Górnik II

TERMINARZ IV LIGI, GRUPA II

1. kolejka (1-2 sierpnia)

Victoria Żmudź – Gryf Gmina Zamość

Granit Bychawa – Unia Hrubieszów

Tomasovia Tomaszów Lubelski – Kłos Chełm

Świdniczanka Świdnik – Unia Białopole

Grom Różaniec – Kryształ Werbkowice

Łada 1945 Biłgoraj – Huczwa Tyszowce

2. kolejka (8-9 sierpnia)

Gryf – Huczwa

Kryształ – Łada

Unia B. – Grom

Kłos – Świdniczanka

Unia H. – Tomasovia

Victoria – Granit

3. kolejka (12 sierpnia)

Granit – Gryf

Tomasovia – Victoria

Świdniczanka – Unia H.

Grom – Kłos

Łada – Unia B.

Huczwa – Kryształ

4. kolejka (15-16 sierpnia)

Gryf – Kryształ

Unia B. – Huczwa

Kłos – Łada

Unia H. – Grom

Victoria – Świdniczanka

Granit – Tomasovia

5. kolejka (22-23 sierpnia)

Tomasovia – Gryf

Świdniczanka – Granit

Grom – Victoria

Łada – Unia H.

Huczwa – Kłos

Kryształ – Unia B.

6. kolejka (29-30 sierpnia)

Gryf – Unia B.

Kłos – Kryształ

Unia H. – Huczwa

Victoria – Łada

Granit – Grom

Tomasovia – Świdniczanka

7. kolejka (5-6 września)

Świdniczanka – Gryf

Grom – Tomasovia

Łada – Granit

Huczwa – Victoria

Kryształ – Unia H.

Unia B. – Kłos

8. kolejka (12-13 września)

Gryf – Kłos

Unia H. – Unia B.

Victoria – Kryształ

Granit – Huczwa

Tomasovia – Łada

Świdniczanka – Grom

9. kolejka (19-20 września)

Grom – Gryf

Łada – Świdniczanka

Huczwa – Tomasovia

Kryształ – Granit

Unia B. – Victoria

Kłos – Unia H.

10. kolejka (26-27 września)

Gryf – Unia H.

Victoria – Kłos

Granit – Unia B.

Tomasovia – Kryształ

Świdniczanka – Huczwa

Grom – Łada

11. kolejka (3-4 października)

Łada – Gryf

Huczwa – Grom

Kryształ – Świdniczanka

Unia B. – Tomasovia

Kłos – Granit

Unia H. – Victoria

12. kolejka (10-11 października)

Gryf – Victoria

Unia H. – Granit

Kłos – Tomasovia

Unia B. – Świdniczanka

Kryształ – Grom

Huczwa – Łada

13. kolejka (17-18 października)

Huczwa – Gryf

Łada – Kryształ

Grom – Unia B.

Świdniczanka – Kłos

Tomasovia – Unia H.

Granit – Victoria

14. kolejka (24-25 października)

Gryf – Granit

Victoria – Tomasovia

Unia H. – Świdniczanka

Kłos – Grom

Unia B. – Łada

Kryształ – Huczwa

15. kolejka (31 października – 1 listopada)

Kryształ – Gryf

Huczwa – Unia B.

Łada – Kłos

Grom – Unia H.

Świdniczanka – Victoria

Tomasovia – Granit

16. kolejka (7-8 listopada)

Gryf – Tomasovia

Granit – Świdniczanka

Victoria – Grom

Unia H. – Łada

Kłos – Huczwa

Unia B. – Kryształ

17. kolejka (11 listopada)

Unia B. – Gryf

Kryształ – Kłos

Huczwa – Unia H.

Łada – Victoria

Grom – Granit

Świdniczanka – Tomasovia

18. kolejka (14-15 listopada)

Gryf – Świdniczanka

Tomasovia – Grom

Granit – Łada

Victoria – Huczwa

Unia H. – Kryształ

Kłos – Unia B.

19. kolejka (21-22 listopada)

Kłos – Gryf

Unia B. – Unia H.

Kryształ – Victoria

Huczwa – Granit

Łada – Tomasovia

Grom – Świdniczanka

20. kolejka (14 marca)

Gryf – Grom

Świdniczanka – Łada

Tomasovia – Huczwa

Granit – Kryształ

Victoria – Unia B.

Unia H. – Kłos

21. kolejka (21 marca)

Unia H. – Gryf

Kłos – Victoria

Unia B. – Granit

Kryształ – Tomasovia

Huczwa – Świdniczanka

Łada – Grom

22. kolejka (28 marca)

Gryf – Łada

Grom – Huczwa

Świdniczanka – Kryształ

Tomasovia – Unia B.

Granit – Kłos

Victoria – Unia H.

Dodaj komentarz

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej o plikach cookies znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.