Hapoel Tel Awiw – Motor Lublin 1:0 (1:0)

W czwartym letnim sparingu przed sezonem 2021/22 drużyna Motoru zanotowała pierwszą porażkę. Po zaciętym i wyrównanym spotkaniu żółto-biało-niebiescy przegrali 0:1 z Hapoelem Tel Awiw.

Jedyny gol w meczu padł w 20. minucie rywalizacji. Rywale wykorzystali stratę piłki na naszej połowie i “na raty” pokonali Seweryna Kiełpina. W pozostałej części konfrontacji zespół z Izraela mógł podwyższyć rezultat, ale swoje szanse bramkowe mieli także “Motorowcy”.

Bramka: Dan Azaria 20

Motor: Kiełpin (46 Madejski) – Dudziński, Wawszczyk, Błyszko, Moskwik, Kusiński (75 zawodnik testowany), Vitinho (82 Rozmus), Rak (46 zawodnik testowany), Wójcik (60 zawodnik testowany), Ceglarz (68 Król), Fidziukiewicz (60 Ropski)

Źródło: Motor Lublin