Czarni Połaniec – Motor Lublin 0:1

W wyjazdowym meczu 24. kolejki III ligi gr. IV zespół Motoru Lublin pokonał drużynę Czarnych Połaniec 1:0.

W 38. minucie meczu padła pierwsza bramka dla żółto-biało-niebieskich. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Tomasza Brzyskiego piłka trafiła na głowę Szymona Kamińskiego, który skierował ją wprost do siatki bramki Czarnych. Pięć minut później swojego szczęścia próbował Brzyski, jednak futbolówka po jego strzale przeszła nad poprzeczką. Na przerwę zawodnicy schodzili przy stanie 1:0 dla Motoru.

Po rozpoczęciu drugiej części spotkania bliski podwyższenia wyniku był Szymon Kamiński. Niestety piłka po uderzeniu pomocnika Motoru trafiła w boczną siatkę bramki. W 56. minucie meczu Tomasz Brzyski przymierzył z rzutu wolnego, ale na posterunku był golkiper gospodarzy, który efektowną paradą wybił piłkę na rzut rożny. Swoją okazję do zdobycia gola miał także wprowadzony na boisko w drugiej części spotkania Michał Paluch, jednak kolejną dobrą interwencją wykazał się bramkarz Czarnych. Najgroźniejszą okazję do strzelenia wyrównującego gola zawodnicy z Połańca stworzyli sobie w 83. minucie meczu. Po wrzutce z lewego skrzydła piłka minęła obrońców Motoru. Zmykający całą akcję zawodnik Czarnych nie zdołał jednak sięgnąć podania i piłka wyszła za linię końcową tuż przy słupku bramki strzeżonej przez Adriana Olszewskiego. Na minutę przed końcem regulaminowego czasu gry Konrad Nowak mógł zakończyć mecz, niestety piłka po jego uderzeniu trafiła w słupek bramki Czarnych. W doliczonych przez sędziego czterech minutach obie drużyny nie stworzyły już sobie żadnych okazji strzeleckich i całe spotkanie skończyło się jednobramkowym zwycięstwem Motoru.

Czarni Połaniec – Motor Lublin 0:1 (0:1)
Szymon Kamiński 38′

Motor: Olszewski – Cichocki, R. Majewski, Waleńcik, Wołos, Bonin (60′ Paluch), Sz. Kamiński, Gałecki, Brzyski, Pożak (75′ Nowak), M. Majewski (69′ Poźniak)

Żółte kartki dla Motoru: Pożak, Cichocki

Źródło: Motor Lublin (fot. Motor Lublin)