CLJ U-18: Wisła Kraków – Motor Lublin 2:1

W wyjazdowym meczu 19. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-18 zespół Motoru uległ w Myślenicach drużynie Wisły Kraków 1:2.

Jedyną bramkę dla żółto-biało-niebieskich w sobotnim spotkaniu zdobył Jakub Pryliński.

Wisła Kraków – Motor Lublin 2:1 (1:0)
Daniel Morys 42′, Paweł Łakota 62′ (s.) – Jakub Pryliński 74′

Motor: Łakota – Kraśniewski, Gontarz, Dobrzyński, Kołoczek, Kłos, Kumoch (69′ Pryliński), Zieliński (85′ Dajer), Drozd (85′ Sobstyl), Dapollonio (59′ Rybak), Dusiło

Żółte kartki dla Motoru: brak

W 80. minucie rzutu karnego nie wykorzystał jeden z zawodników Wisły (obrona bramkarza).

W 90. minucie rzutu karnego dla Motoru nie wykorzystał Wiktor Kłos (obrona bramkarza).

Źródło: Motor Lublin (fot. Motor Lublin)