CLJ U-18: Motor Lublin – Zagłębie Lubin 0:1

W niedzielnym meczu 28. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-18 zespół Motoru Lublin przegrał z drużyną Zagłębia Lubin 0:1.

Zwycięski dla przyjezdnych gol padł w pierwszej części spotkania. Po uderzeniu Bartosza Białka z rzutu wolnego piłka otarła się o jednego z zawodników Motoru i myląc bramkarza wpadła do siatki bramki żółto-biało-niebieskich.

Pomeczowy komentarz trenera Tomasza Złomańczuka: – Był to mecz walki z lekką przewagą gości w pierwszej połowie. Chcieliśmy, żeby Zagłębie grało wyżej, tak abyśmy mogli ich kontrować. Stworzyliśmy sobie kilka sytuacji bramkowych. Dwie dobre okazje miał Rak, które wybronił golkiper gości, szansę na zdobycie bramki miał również Giletycz, jednak zabrakło trochę szczęścia. W drugiej połowie bardziej się otworzyliśmy, przeszliśmy na trójkę obrońców i graliśmy zdecydowanie na połowie przeciwnika. Po strzale Dusiły piłka trafiła w słupek, po uderzeniu głową Rybaka obrońca wybijał piłkę z linii bramkowej, także mieliśmy sytuacje po których można było, a nawet trzeba było strzelić bramkę. Nie udało się. Niestety naszym głównym problemem jest wciąż zdobywanie goli.

Centralna Liga Juniorów U-18 – 28. kolejka | 19.05.2019, godz. 12:30, stadion przy Al. Zygmuntowskich 5
Motor Lublin – Zagłębie Lubin 0:1 (0:1)
Bartosz Białek 22′

Motor: Grzywaczewski – Baryła, Dobrzyński (60′ Rybak), Zbiciak, Kraśniewski, Kołoczek, Kłos (85′ Pryliński), Kumoch, Giletycz (46′ Drozd), D’Apollonio, Rak (65′ Dusiło).
Żółte kartki dla Motoru: Kraśniewski

Źródło: Motor Lublin (fot. Motor Lublin)