Aleksandra Mirosław ponownie mistrzynią Polski

Aleksandra Mirosław i Patrycja Chudziak reprezentujące barwy KW Kotłownia Lublin zdobyły medale na zakończonych w weekend Mistrzostwach Polski w Gliwicach. Wystąpili także zawodnicy Pol-Inowex Skarpy Lublin.

W tej samej konkurencji wystartowały jeszcze inne lublinianki. 4. miejsce zajęła Agata Lesiewicz, 8. Natalia Woś, 9. Monika Prokopiuk-Kawecka, a 10. Maria Szwed (wszystkie Pol-Inowex Skarpa Lublin).

Wśród seniorów w “czasówce” znalazł się tylko Olaf Malinowski (Skarpa) kończąc rywalizację na eliminacjach na 9. pozycji.
Zdecydowanie lepiej poszło mu za to w konkurencji prowadzenie – był tuż poza podium, na 4. lokacie.

Wśród pań najwyżej, bo na 5. miejscu, była Monika Prokopiuk-Kawecka. Dalej uplasowały się: Natalia Woś (8. pozycja), Agata Lesiewicz (13. pozycja) i Maria Szwed (14. pozycja).