Widzew Łódź – Pszczółka Lublin 61:77

Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin w spotkaniu wyjazdowym w Łodzi okazała się lepsza od miejscowego Widzewa.

Koszykarki z Lublina były zdecydowanymi faworytkami w tym spotkaniu. W pierwszej kwarcie obraz gry wyglądał zgodnie z oczekiwaniami – dominacja Pszczółki i przewaga 7. punktów po pierwszej odsłonie spotkania. Kolejne dwie kwarty były bardzo wyrównane. Wynik na tablicy zmieniał się naprzemiennie na korzyść jednej i drugiej strony. W pewnym momencie zawodniczki Widzewa zmniejszyły stratę do Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS tylko do jednego punktu. W ostatniej kwarcie Lublinianki pokazały jednak, że miano faworytek nie wzięło się znikąd. Zdominowały swoje rywalki i finalnie wygrały 61:77.

Widzew Łódź – Pszczółka Lublin 61:77 (17:24, 17:17, 15:16, 12:20)