UKS PCM Kościerzyna – MKS Perła Lublin 21:43

MKS Perła Lublin z kolejnym ligowym zwycięstwem. Tym razem szczypiornistki z Lublina bez większych problemów pokonały na wyjeździe UKS PCM Kościerzynę 21:43.

W Kościerzynie trzeba wygrać, pokazując odpowiednią grę. Chcemy zagrać swoje i przywieźć do Lublina punkty – mówiła przed meczem Aneta Łabuda.

Od początku podopieczne Roberta Lisa dominowały na boisku i szybko osiągnęły zdecydowaną przewagę. Zaledwie po piętnastu minutach prowadziły już 9:3.  Schodząc na przerwę przyjezdne były już praktycznie pewne zwycięstwa i jedyną niewiadomą był wymiar triumfu. Po przerwie nie zaszły żadne istotne zmiany, co do przebiegu spotkania. MKS dalej dominował, by zwyciężyć ostatecznie 21:43.

UKS PCM Kościerzyna – MKS Perła Lublin 21:43 (7:20)