TBV przegrywa w Dąbrowie Górniczej

W czwartkowym spotkaniu rozgrywanym w Dąbrowie Górniczej, TBV Start Lublin przegrał z Miejscowym MKS-em 99:82.

Początek w wykonaniu Startu wyglądał niezwykle obiecująco. Lublinianie nieustannie punktowali i podwyższali przewagę nad rywalami. Na pierwszą przerwę zeszli z 7-punktową przewagą. W drugiej odsłonie widowisko zdominowali gospodarze. Szybko odrobili straty i w pewnym momencie wyszli nawet na prowadzenie z zapasem 11 punktów. W 3 i 4 kwarcie TBV Start próbował odrabiać straty i wywalczyć korzystny rezultat. Niestety podopieczni Jacka Winnickiego grali zbyt solidnie i wykorzystywali wszelkie błędy przyjezdnych. Finalnie ekipa z Lublina musiała się pogodzić z wyjazdową porażką 99:82.

MKS Dąbrowa Górnicza – TBV Start Lublin 99:82 (17:24, 33:19, 25:21, 24:18)