Start Lublin – Trefl Sopot 69:70

Koszykarze Startu Lublin byli bliscy zanotowania zwycięstwa z Treflem Sopot. Porażka boli tym bardziej że lublinianie przegrali jednym punktem, a zwycięstwo Trefl wydarł im w ostatnich sekundach spotkania.

W spotkanie lepiej weszli goście znad morza. Szybko wyszli na prowadzenie, a pierwszą kwartę zakończyli zwycięstwem 14:20. Na przerwę czerwono- czerni schodzili z dużą motywacją, gdyż tracili do ekipy z Sopotu jedynie trzy punkty. Dawało to realne nadzieje na końcowe zwycięstwo. Trzecia kwarta w ostatecznym rozrachunku nie zmieniła nic, gdyż po jej zakończeniu Trefl miał nadal trzy punkty przewagi. Wiele emocji przyniosła za to ostatnia odsłona. Bardzo dobrą partię rozegrał Start, który na kilkanaście sekund  przed zakończeniem  meczu wygrywał czteroma punktami. Niestety przez serię błędów goście odrobili straty z nawiązką, wygrywając jednym punktem.

Start Lublin – Trefl Sopot 69:70 (14:20, 20:17, 13:13, 22:20)