Pszczółka AZS UMCS przegrywa z drużyną Dynama Moskwa

Zawodniczki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS mimo wyrównanego starcia z Dynamem Moskwa w swoim pierwszym meczu turnieju Final Eight EEWBL przegrały 69:73.

Mecz od samego początku był wyrównany. Mimo to zawodniczki z Rosji do przerwy prowadziły pięcioma punktymi, zwiekszając przewagę o punkt przed startem czwartej kwarty.

Mimo to drużyna Krzysztofa Szewczyka w ostatniej odsłonie prowadziła nawet 68:67. Jednak świetnie dysponowana zawodniczka z Moskwy, Varvara Psareva w samej końcówce rzuciła pięc punktów i  dzięki temu zapewniła swojej drużynie zwycięstwo.

Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin – Dynamo Moskwa 69:73 (10:14, 18:19, 17:18, 24:22)

Pszczółka: Boyd 22, Ugoka 19, Owczarzak 6, Mistygacz 3, D.Dobrowolska 2 oraz Dorogobuzowa 17, M. Mistygacz 0, Jujka 0.