PR Ruch Chorzów – MKS Perła Lublin 18:23

W swoim drugim ligowym meczu w 2019 roku, MKS Perła Lublin pokonał na wyjeździe KPR Ruch Chorzów. Spotkanie na Śląsku długo było zacięte i przypominało konfrontację naszej drużyny z EKS Startem Elbląg, która odbyła się w poprzedniej kolejce.

Początkowo nieznaczną przewagę bramkową miały lublinianki, ale do przerwy na tablicy wyników widniał remis 10:10. W drugiej połowie podopieczne trenera Roberta Lisa wypracowały sobie spokojny dystans bramkowy, który dowiozły do końca zawodów. Dzięki temu, po raz drugi w tym sezonie biało-zielone zwyciężyły chorzowianki.

KPR Ruch Chorzów – MKS Perła Lublin 18:23 (10:10)

KPR: Chojnacka, Kuszka – Drażyk 7, Piotrowska 4, Masłowska 2, Stokowiec 2, Stokowiec 1, Grabińska 1, Rodak 1, Tyszczak 1, Kiel, Sójka, Lipok, Polańska