Motor Lublin – Hutnik Kraków 2:0

W sobotnim meczu 25. kolejki III ligi gr. IV zespół Motor pokonał na Arenie Lublin drużynę Hutnika Kraków 2:0.

Pierwsza bramka dla Motoru Lublin padła w 23. minucie spotkania. W polu karnym Hutnika faulowany był Kamil Poźniak, a jedenastkę podyktowaną sędziego Mariusza Myszkę pewnym strzałem wykorzystał Tomasz Brzyski. Na drugiego gola kibice poczekać musieli do 75. minuty. Świetnym rajdem popisał się wprowadzony na boisko chwilę wcześniej Marcin Michota. Obrońca Motoru po minięciu kilku zawodników Hutnika podał piłkę do Mateusza Majewskiego, który umieścił ją w siatce bramki gości ustalając wynik spotkania na 2:0 dla żółto-biało-niebieskich.

Motor Lublin – Hutnik Kraków 2:0 (1:0)
Tomasz Brzyski 23′ (k.), Mateusz Majewski 75′

Motor: Olszewski – Cichocki (81′ Rak), R. Majewski, Waleńcik, Wołos, Nowak (73′ Michota), Poźniak (60′ Bonin), Gałecki, Sz. Kamiński, Brzyski (86′ D. Kamiński), M. Majewski (76′ Paluch)

Hutnik: Zając – Sosna, Ptak, Radwanek, Tetych (88′ Antoniak), Radwanek, Rzeczulski, Marszalik (71′ Matysek), Gawęcki (85′ Broda), Świątek, Sobala (85′ Kotwica)

Żółte kartki: Nowak, R. Majewski (Motor) – Marszalik, Radwanek (Hutnik)
Sędziował: Mariusz Myszka (Stalowa Wola)