MKS Selgros odpada z europejskich rozgrywek

Mimo że w rewanżowym spotkaniu z Norweżkami lepsze okazały się lublinianki, to zaliczka punktowa wypracowana przez Vipers Kristiansand z pierwszego meczu była zbyt duża, by Polki mogły cieszyć się z awansu.

Pierwsza połowa nie była optymistyczna dla sympatyków lubelskiego MKS-u. Lublinianki przegrywały do przerwy 8:12 i by wyrównać stan spotkania musiały odrobić już dziesięć punktów. Przebudzenie nastąpiło w drugiej odsłonie meczu, ale przewaga Vipers była zbyt duża. Ostatecznie Selgros wygrał 25:22 i odpadł w 1/8 finału Zdobywców Pucharów.

MKS Selgros Lublin – Vipers Kristiansand 25:22 (8:12)