MKS Perła Lublin – Start Elbląg 30:24

Po wyrównanym spotkaniu lubelskie szczypiornistki pokonały Start Elbląg. Mecz rozstrzygnął się dopiero w samej końcówce.

Mimo prób przejęcia inicjatywy przez gospodynie, zawodniczki z Elbląga pokazywały charakter i nieustannie niweczył próby zdobycia przewagi przez Perłę. Co więcej, w pewnym momencie prowadziły nawet dwoma punktami. Przed zejściem do szatni zawodniczkom perły udało się jednak wyjść na prowadzenie. Do przerwy perła wygrywała 14:13.

Na początku drugiej osłony nie zobaczyliśmy wyraźnej przewagi, którejś z drużyn. Perła jednak z każdą minutą zyskiwała przewagę. Końcówka należała zdecydowanie do lublinianek. 19-krotne mistrzynie Polski zaczęły punktować i w defensywie udaremniały ataki przeciwniczek. Finalnie zwyciężyły 30:24.

MKS Perła Lublin – Start Elbląg 30:24 (14:13)