KPR Jelenia Góra – MKS Selgros Lublin 14:35

W wyjazdowym spotkaniu piłkarki ręczne MKS Selgros Lublin rozgromiły KPR Jelenią Górę 35:14.

Od początku w szczypiornistkach MKS-u było widać mocne skupienie. Lublinianki nie lekceważyły przeciwniczek i zaowocowało to szybkim objęciem prowadzenia. Podopieczne Sabiny Włodek cały czas miały kontrolę nad spotkaniem i w efekcie tego do przerwy prowadziły już 16:8.

Po zmianie stron MKS nie miał skrupułów by zdobywać kolejne bramki i zwiększać przewagę nad rywalkami. Na 15 minut przed zakończeniem spotkania lublinianki miały już 16 punktów przewagi – zawodniczki z Jeleniej Góry były bezsilne. KPR nie poprawił swojej sytuacji w końcówce meczu i zakończyło się bolesnym pogromem miejscowych.

]KPR Jelenia Góra – MKS Selgros Lublin 14:35 (8:16)