Energa Toruń – Pszczółka AZS UMCS 65:54

Pszczółka w wyjazdowym spotkaniu uległa Enerdze Toruń. Lublinianki prowadziły przez trzy kwarty, lecz w ostatniej kwarcie zostały zdominowane przez rywalki i w efekcie tego przegrały.

Pszczółka nie rozpoczęła najlepiej spotkania w Toruniu. Pierwszą kwartę przegrała 10:19. W następnych partiach jednak lublinianki wzięły się do roboty i zaczęły odrabiać strarty. Przed finałową odsłoną prowadziły trzema punktami. W czwartej kwarcie utrzymywały jeszcze prowadzenie, ale nieobecność Owczarzak, która musiała opuścić boisko za faule i brakkoncentracji spowodowały finalnie ich porażkę.

Energa Toruń – Pszczółka AZS UMCS Lublin 65:54 (19:10, 15:20, 7:14, 24:10)