Czarni Słupsk rozbici przez TBV Start Lublin

Mimo osłabień, kłopotów organizacyjnych i finansowych w Słupski nikt nie spodziewał się chyba aż tak pokaźnego wyniku. TBV Start Lublin na własnej hali zdeklasował Czarnych Słupsk 107:50.

Na hali Globus doszło do absolutnej deklasacji rywala przez TBV Start Lublin. Goście ze Słupska ani razu w meczu nie wyszli na prowadzenie. Pierwsza kwarta to przewaga 10 punktów Lublinian. Po pierwszej połowie mogliśmy już właściwie mówić o zamkniętym spotkaniu, gdyż gracze Startu mieli 22 punkty przewagi, wygrywając 46:24.

Następna część meczu to sukcesywne powiększanie przewagi czerwono-czarnych nad rywalem. Zapas punktów sprawił, że 10 minut przed ostatnim gwizdkiem, na parkiecie znaleźli się sami gracze rezerwowi. Finalny rezultat to 107:50, czyli aż 57 punktów przewagi.

TBV Start Lublin – Czarni Słupsk 107:50 (22:12, 24:12, 32:10, 29:16)