CLJ U-18: Motor Lublin – Lech Poznań 0:1

W pierwszym po przerwie zimowej meczu ligowym drużyna juniorów starszych Motoru Lublin przegrała nieznacznie z zespołem Lecha Poznań 0:1.

Pomeczowy komentarz trenera Tomasza Jasika: – Zagraliśmy poprawnie, jeśli chodzi o grę w defensywie. Bardzo dobrze realizowaliśmy założenia i tutaj nie można mieć zastrzeżeń do zawodników. Zabrakło nam jakości po odbiorze piłki. Nie wykorzystywaliśmy swoich szans na kontratak. Słabo graliśmy w ofensywie i myślę, że to było powodem porażki. Z minuty na minutę Lech spychał nas do tyłu. Broniliśmy nieźle, natomiast przez jeden popełniony błąd straciliśmy bramkę, a później nie potrafiliśmy – pomimo tego, że przegrywaliśmy – przejąć inicjatywy nad meczem. To Lech miał cały czas piłkę i tak naprawdę niewiele mogliśmy zrobić, jeżeli chodzi o grę w ataku.

Motor Lublin – Lech Poznań 0:1 (0:0)
Jakub Niewiadomski 65′

Motor: Łakota – Kraśniewski, Gontarz, Dobrzyński, Baryła, Kołoczek (80′ Dajer), Kłos (75′ Pryliński), Kumoch (65′ Rybak), D’Apollonio (75′ Drozd), Zieliński, Rak

Żółte kartki dla Motoru: Kraśniewski, Kumoch, Baryła

Źródło: Motor Lublin (fot. Motor Lublin)