Znowu dostały lanie, SMS PZKosz Łomianki – Pszczółka AZS UMCS II Lublin 72:44

Rezerwy Pszczółki AZS UMCS Lublin bez wzmocnień z pierwszego zespołu wysoko uległy w Łomiankach.

Mecz w Łomiankach zaczął się obiecująco, bo pierwszą kwartę akademiczki zwyciężyły 14:13. Im dalej w mecz, tym jednak gorzej. W kolejnych częściach meczu lepsze były gospodynie, które systematycznie budowały swoją przewagę, a w ostatnich dziesięciu minutach już zupełnie rozbiły rezerwy Pszczółki, wygrywając 25:8 i 72:44 w całym meczu. Kluczowy był brak wzmocnień z pierwszego zespołu, bo trener Andrzej Dubielis miał do dyspozycji jedynie swoje nastoletnie podopieczne.

Dla młodych akademiczek to już ósma przegrana w tym sezonie. Wszystko wskazuje na to, że znów będą musiały walczyć o utrzymanie w grupie spadkowej.

SMS PZKosz Łomianki – Pszczółka AZS UMCS II Lublin 72:44 (13:14, 12:7, 22:15, 25:8)

Pszczółka II: Piędel 14, Duraj 9, Kędzierska 8, Poleszak 6, Grygiel 3, Buksińska 2, Siudak 1, Słoboda 1, Smoleń, Czop, Grzymała.