Zawodniczki Artego Bydgoszcz nie dały najmniejszych szans Pszczółce

Tym razem zawodniczki z Lublina musiały uznać wyższość rywalek. Poniosły dotkliwą porażkę z Artego Bydgoszcz 55:86

Początek spotkania dawał nadzieję, kiedy na tablicy widniał wynik 14:14. Później sprawy zaczęły się układać zdecydowanie na niekorzyść Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin. Od momentu remisowego wyniku punktować zaczęły jedyni gospodynie. Już w pierwszej kwarcie zapewniły sobie 14 punktów przewagi. Następna kwarta nie przyniosła znaczącej poprawy, a po pierwszej połowie zawodniczki Artego Bydgoszcz schodziły do szatni, wygrywając 25:46. W trzeciej kwarcie ekipie z Lublina udało się nadrobić 5 punktów, ale nie zmieniło to obrazu gry, gdyż  w ostatniej odsłonie swą dominację na nowo rozpoczęły miejscowe zawodniczki. Finalnie nasze koszykarki przegrały aż 31 punktami.

Artego Bydgoszcz – Pszczółka Polski Cukier AZS UMCSLublin 86:55 (28:14, 18:11, 17:22, 23:8)