Wisła Can-Pack Kraków – Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 65:54

Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin grając bez kontuzjowanej Tess Madgen przegrała drugi mecz z Wisłą Can-Pack Kraków 54:65

Pierwsza kwarta należała do Pszczółek, które wygrały ją 16:13Mimo przewagi Białej Gwiazdy w drugiej kwarcie, ambitne Pszczółki nie dały uciec rywalkom.

Gorsze spotkanie zanotowała z kolei Kateryna Dorogobuzowa. Przy kontuzji Tess Madgen zawodniczki z Lublina skazane były na porażkę. Czwarta kwarta to już dominacja zawodniczek z Karakowa, które wygrały spotkanie 65:54

Wisła Can-Pack Kraków – Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 65:54 (13:16, 17:12, 18:15, 17:11)

Wisła: Ziomara Morrison 14, Hind Ben Abdelkader 13 (3×3), Ewelina Kobryn 11, Vanessa Gidden 10, Meighan Simmons 4, Sandra Ygueravide 3 (1×3), Olivia Szumełda-Krzycka 2, Agnieszka Szott-Hejmej 2, Claudia Pop 0, Magdalena Ziętara 0.

Pszczółka: Asia Boyd 20 (2×3), Dominika Owczarzak 17 (1×3), Uju Ugoka 13, Marta Jujka 2, Agata Dobrowolska 2, Dorota Mistygacz 0, Marta Mistygacz 0, Kateryna Dorogobuzowa 0.

Stan rywalizacji: 1:1.