Vipers Kristiansand – MKS Selgros Lublin 28:22

W 1/8 finału Pucharu Zdobywców Pucharów MKS Selgros przegrał z norweskim Vipers Kristiansand  22:28. Za tydzień lublinianki rozegrają rewanżowe spotkanie z Norweżkami w hali globus.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i mimo osłabionej kadry Selgrosu, pojawiły się nadzieje na korzystny rezultat. Ostatecznie pierwszą połowę wygrały gospodynie i na tablicy wyników przed przerwą widniał wynik 15:13.

Po przerwie lepiej prezentowała się ekipa MKS-u – wyszła nawet na prowadzenie. Końcówka jednak należała do „Żmij”, które całkowicie zdominowały widowisko. W rewanżowym spotkaniu przed Selgrosem niezwykle ciężkie zadanie, gdyż będzie musiał odrobić aż 6 punktową stratę.

Vipers Kristiansand – MKS Selgros Lublin 28:22 (15:13)