TBV Start Lublin – PGE Turów Zgorzelec 64:68.

Było blisko kolejnej sensacji, jednak zawodnicy Davida Dedka przegrali z PGE Turów Zgorzelec.

Start po pierwszych 10 minutach prowadził 15:12. Kolejna kwarta to ponownie dobra gra lublinian, zarówno w obronie jak i w ataku. Ostatecznie na przerwę Start udałsię prowadząc 36:26.

Trzecia kwarta była najbardziej emocjonująca. Oba zespoły szły punkt za punkt i a starcie zrobiło się bardzo wyrównane. Start w końcówe powiększył prowadzenie o kolejne trzy oczka.

Mimo to w czwartej kwarcie Start nie był w stanie utrzymać przewagi. Zawodnicy Dedka rzucili zaledwie 7 punktów, przy 24 punktach rywali. PGE Turów Zgorzelec wygrał ostatecznie 64:68.

TBV Start Lublin – PGE Turów Zgorzelec 64:68 (15:12, 21:14, 21:18, 7:24)

Start: Covington 17, Wiggins 13, Balmazović 10, Kellogg 8, Jankowski 5, Trojan 5, Dziemba 2, Dłoniak 2, Boone 2, Bonarek, Kowalski, Ciechociński.

PGE Turów: Michalak 18, Ikovlev 15, Archibeque 11, Nikolić 7, Brown 5, Carter 7, Jackson 5, Gospodarek, Borowski, Bochno, Lichnowski.