Start przegrywa w Dąbrowie Górniczej

W Dąbrowie obyło się bez niespodzianek. Miejscowy MKS poradził sobie w starciu z Lublinem, wygrywając 92:72. TBV Start nie był w tym starciu faworytem, a dodatkowo musiał sobie radzić w okrojonym składzie.

W pierwszej kwarcie Lublin poradził sobie nadspodziewanie dobrze i wygrał tę partię pięcioma punktami. Później jednak spotkanie zaczęło wyglądać adekwatnie do oczekiwań i inicjatywę przejęli gospodarze. Przed zmianą stron na tablicach wyników widniał remis. Jednak w dwóch finałowych kwartach Dąbrowa zdominowała przyjezdnych i ostatecznie sięgnęła po zwycięstwo.

MKS Dąbrowa Górnicza – TBV Start Lublin 92:72 (16:21, 23:18, 29:12, 24:21)