Start Lublin: pierwsza porażka w sezonie

Po niezwykle zaciętym spotkaniu podopieczni Davida Dedka przegrali z King Wilkami Morskimi Szczecin. To pierwsza porażka Lublina w tym sezonie.

Rywalizacja w Szczecinie była od samego początku bardzo wyrównana. Obie drużyny dobrze prezentowały się w ataku i naprzemiennie punktowały. Po pierwszej kwarcie miejscowi wygrywali tylko trzema punktami. Na przerwę jednak miejscowi schodzili już z przewagą ośmiu punktów. W trzeciej kwarcie czerwono-czarni próbowali gonić rywali, ale bez skutecznie. Dopiero w ostatniej odsłonie okazali się nieco lepsi o faworytów, ale to nie wystarczyło, by odwrócić losy meczu.

King Wilki Morskie Szczecin – MKS Start Lublin 90:81 (28:23, 25:22, 16:14, 21:22)