Śląsk II Wrocław – Motor Lublin 2:2 (1:1)

W 3. kolejce sezonu 2021/22 eWinner II ligi piłkarskiej Motor Lublin zremisował z rezerwami ekstraklasowego Śląska Wrocław 2:2.

W pierwszej połowie wynik spotkania otworzył Michał Fidziukiewicz. Asystę przy jego piątej bramce w obecnych rozgrywkach zanotował Vitinho. Motor nie utrzymał jednak prowadzenia do przerwy, ponieważ kilka minut przed zejściem do szatni gospodarze wyrównali z rzutu karnego.

Po zmianie stron żółto-biało-niebiescy trafili do siatki w 51. minucie rywalizacji. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę do bramki posłał Adrian Dudziński. Dla naszego prawego obrońcy był to już drugi gol w sezonie. Spotkanie zakończyło się jednak podziałem punktów, po tym jak na wagę remisu strzelił Filip Olejniczak.

Bramki: Bargiel 40 (z rzutu karnego), Olejniczak 82 – Fidziukiewicz 20, Dudziński 51

Śląsk: Boruc – Chaliński, Radkowski, Pawelec, Krocz (74 Szmigiel), Młynarczyk (70 Olejniczak), Sz. Michalski (85 Celeban), Bukowski, Kotowicz (74 Konstanty), Marchewka (70 F. Michalski), Bargiel

Motor: Kiełpin – Dudziński, Błyszko, Wawszczyk, Moskwik (59 Rozmus), Vitinho (70 Wójcik), Kusiński (85 Rak), Swędrowski, Ceglarz, Ryczkowski (85 Firlej), Fidziukiewicz

Żółte kartki: Pawelec, Michalski – Kusiński, Moskwik, Rozmus

Sędziował: Paweł Horożaniecki (Żary)

Źródło: Motor Lublin