Rugby: Polska – Ukraina 22:0

Na Arenie Lublin w ramach turnieju Rugby Europe Trophy reprezentacja Polski pokonała Ukrainę 22:0.

To było jednostronne widowisko – Polacy przejęli inicjatywę już od pierwszych minut. Szybko objęli prowadzenia i już po pierwszej połowie pokazali, że nie biorą pod uwagę innego wyniku, niż zwycięstwo. Do przerwy prowadzili już 16:0. W drugiej partii obraz gry nie uległ zmianie. Biało-czerwoni kontrolowali przebieg spotkania, dodatkowo podwyższając wynik. Bezapelacyjnie najlepszy zawodnikiem meczu można mianować Wojciecha Piotrowicza, który był autorek, aż 17 punktów.

Polska – Ukraina 22:0 (16:0)