Radomiak Radom – Motor Lublin 1:2 (0:1)

W trzeciej letniej grze sparingowej przed sezonem 2021/22 drużyna Motor Lublin odniosła trzecie zwycięstwo. Żółto-biało-niebiescy pokonali ekstraklasowego Radomiaka Radom 2:1.

Po pierwszej połowie “Motorowcy” prowadzili 1:0. Na listę strzelców wpisał się Filip Wójcik, który wykorzystał bardzo dobre zagranie z linii obrony od Wojciecha Błyszki. Po zmianie stron rywale doprowadzili do wyrównania po rzucie karnym pewnie wykonanym przez Leandro. W 77. minucie wynik spotkania ustalił Krzysztof Ropski, dla którego był to trzeci gol w obecnym okresie przygotowawczym.

Bramki: Leandro 55 (z rzutu karnego) – Filip Wójcik 21, Krzysztof Ropski 77

Motor: (I połowa) Kiełpin – Dudziński, Błyszko, Wawszczyk, Moskwik, zawodnik testowany, Kołbon (35 Rak), Ceglarz, Vitinho, Wójcik, Fidziukiewicz. (II połowa) Madejski – Janiszek, Cichocki, Zbiciak, Rozmus, Kusiński, Król, Rak, Ropski i dwóch graczy testowanych

Źródło: Motor Lublin