Pszczółki przegrywają po raz trzeci z rzędu w fazie play-off

W trzecim meczu fazy play-off rywalizacja przeniosła się do Lublina. Przewaga własnego parkietu nie pomogła jednak Pszczółkom w pokonaniu rozpędzonych Polkowic. Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS odpada z dalszej rywalizacji.

Już w pierwszej kwarcie zawodniczki z Polkowic pokazały, że nie mają zamiaru odpuścić zwycięstwa. Po pierwszej odsłonie wygrywały 23:19. Z każdą minutą przyjezdne powiększały przewagę punktową, czego efektem było ich prowadzenie 44:29 po pierwszej połowie. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Koszykarki z Polkowic, mimo bezpiecznej przewagi punktowej, nie poprzestawały na atakach. Jedynym bardziej wyrównanym fragmentem meczu, była ostatnia kwarta – to jednak nie pozwoliło zmienić końcowego wyniku. Pszczółki przegrały 95:61 i odpadły z dalszej rywalizacji.

Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS – CCC Polkowice 61:95 (18:23, 11:21, 17:31, 15:20)