Pszczółki bez szans w Polkowicach

W pierwszym starciu play-off Pszczółka dotkliwie przegrywa w Polkowicach 100:66. Wśród lublinianek nieobecne były Marta Witkowska i Martyna Cybulska, które nie mogły wesprzeć swojej drużyny z powodu kontuzji.

W pierwszej kwarcie Pszczółki starały się dotrzymać kroku drużynie z Polkowic. Nie pozwalały, by gospodynie uciekły im zbyt dużą ilością punktów, a nawet objęły jednopunktowe prowadzenie. Mimo walki na pierwszą przerwę schodziły, przegrywając 26:23. Najistotniejsza okazała się druga odsłona spotkania. W niej polkowiczanki całkowicie zdominowały lubelską drużynę, zapewniając sobie 22. punkty przewagi przed rozpoczęciem drugiej połowy meczu. Z każdą minutą CCC Polkowice zyskiwały coraz większy zapas punktów, wygrywając finalnie aż 100:66.

CCC Polkowice – Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 100:66 (26:23, 31:12, 17:15, 26:16)